کسب درآمد از اینترنت تضمینی و تست شده

کسب درآمد از اینترنت تضمینی و تست شده

سلام باعث افتخار است در خدمت شما هستیم با پکیجی که میتواند زندگی خیلی از دوستانمان را عوض کند ، همانطور که یک روزی این پکیج زندگی من را از این رو به اون رو کرد منم این را رسالت خودم میبینم که این محصول کامل شده را در اختیار دوستانم بگذارم .شاید یک نفر زندگیش عوض شد که همین کافیه. یا علی

محل لوگو

کسب درآمد از اینترنت روزی100 هزار تومان تا یک/1 میلیون تومان تست شده و تایید شده


کسب درآمد از اینترنت روزی100 هزار تومان تا یک/1 میلیون تومان تست شده و تایید شده

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

محصول آپدیت شد

1397/10/16

اضافه شدن ویدیو و فایل صوتی و پی دی اف جدید

حتما متن توضیحات و کامنت ها را بخوانید 

*نکته مهم*
لطفا قبل از اینکه به راه های ارتباطی با ما پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های "سوالات متداول" و "دیدگاه های کاربران" به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی مورد از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند...در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلوزیون و اینترنت و مجلات مشاهده میکنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کار های بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادرم و کلا خانوادم بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هر کدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا بیست-سی هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی وااااقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبردار رو میذاشت، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت میزدند و تموم میشد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا بیست-سی هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت بیست-سی تومن به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند و یک فایل مزخرف را به شما میفروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با این روش ها آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است درآمد نداشته باشم و  زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار های مورد نظر بنده می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

 

*سوالات متداول* :

1.اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. کریستیانو رونالدو  فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

 

2. این کارهایی که ازشون صحبت میکنید فعالیت در سایت های تبلیغات کلیکی ، سایت های هرمی ، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند و همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ قانونی نیز غیر قانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. در حالیکه روشی هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید.
خدمتتان عرض کنم که در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد از بورس حلال ایران ، کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت یا فروشگاه و فروش محصولات خودتان ، کسب درآمد از تلگرام ، سایت های کسب درآمد در منزل ، کسب درآمد از پاپ آپ ، کسب درآمد از آپلود ویدیو ، و همچنین روش های خوب دیگری برای کسب درآمد از اینترنت نیز قرار دارند(در کل اینجوری بگویم که به معنای واقعی کلمه هر سوراخی از اینترنت که قابلیت کسب درآمد دارد ما آموزش کسب درآمدش را در این پکیج قرار داده‌ایم! یعنی بدون شک این پکیج کامل ترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه‌ی روش های معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند). ولی روش اصلیِ کسب درآمدی که در این پکیج آموزش داده شده است و بیشتر تمرکز پکیجمان بر روی آن روش قرار دارد هیچکدام از فعالیتهایی که در بالا نام بردیم نیست.
یک توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهیم...ببینید بعد از پرداخت، 9 عدد لینک دانلود به شما داده میشود که حجم مورد نیاز برای دانلود همه فایل ها در کُل حدود 300 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن آموزشات هست). در این پکیج روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده که اکثرشان را برایتان نام بردیم. اما یکی از بخش های این پکیج، مربوط به آموزشِ روشِ اصلیِ قرار داده شده در این پکیج است که مربوط به همان روش فوق العاده درآمدزا و سودآوردیست که خدمتتان عرض کردیم. باز هم میگویم این روش هیچکدام از این فعالیتهایی که در بالا از آنها نام بردیم نیست و به آنها ربطی ندارد. اصلاً بگذارید یک توضیح مختصری در مورد این روش اصلیمان بدهم...این روش یک در واقع یک نوع همکاری در فروش محسوب میشود ولی اصلاً سختی ها و دردسرهای بقیه انواع کار های همکاری در فروش را ندارد. این را فقط خودمان نمیگوییم بلکه تمام خریداران پکیجمان هم بر این باورند. در این کار شما اصلاً نیازی به زیر مجموعه گیری و این حرف ها ندارید. حتی نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ هم ندارید و ما این مسائل را از قبل برایتان حل و فصل کرده‌ایم. حتی اگر کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرامی هم نداشته باشید باز هم مشکلی نیست...در ضمن این همکاری در فروش در زمینه کالاهای فیزیکی همچون پوشاک و... نیست، بلکه در زمینه همکاری در فروش محصولات کاملاً مجازی هستش و از آنجایی که این محصولات بسیار پرفروش هستند بنابراین همکاران گرامی کار راحت و آسانی برای کسب درآمدشان پیش رو دارند. تمام فعالیت دوستان هم کاملاً در فضای اینترنت میباشد و به هیچ وجه کار فیزیکی و بیرون از خانه انجام نخواهید داد و نیازی به خرید هیچ محصولی هم ندارید. طبعاً نیازی به صحبت کردن با افراد و قانع کردنشان برای خرید هم ندارید. خلاصه این روش از همه روش های معرفی شده در پکیج بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش داده‌ام. این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کسی به این آموزش عمل کند قطعاً درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. کار بسیار راحتی هم هست و هرکسی میتواند در همان روزهای اول هم درآمد بسیار خوبی از طریق آن کسب کند. فقط یک نکته‌ای را حتماً مدنظر داشته باشید...آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بسیاری از خانم های خانه دار که معمولاً از این مسائل سر در نمیاورند!!) معمولاً نمیتوانند در کسب و کارهای اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج و همچنین روش اصلیمان استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند. هر چقدر بیشتر برایش تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری هم از آن خواهید داشت...حتی میتوانید بخوابید و در خواب هم از آن درآمد داشته باشید! آموزش مربوط به این روش در لینک 10 قرار دارد.(پس از پرداخت موفق لینک ها را دریافت خواهید کرد). ما اسم این آموزش را در پکیجمان "بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت" گذاشته‌ایم...دوستانی که قصد دارند از روش اصلیمان برای کسب درآمد استفاده کنند خواهشاً خواهشاً خواهشاً لطفاً لطفاً لطفاً (ببینید چندبار خواهش کردیم بعداً نگید نگفتید!) حتماً تمااام محتویات و آموزشات لینک 10 را از ویدیوها گرفته تا فایل های PDF و صوت ها به ترتیب شماره گذاری شده در لینک 10  تمام و کمال ببینند و مطالعه کنند تا بتوانند به نحو احسنت فعالیت کنند و درآمد بسیار بالایی کسب کنند...لطفاً تا زمانیکه تمام آموزشات لینک 10 را ندیده‌اید فعالیتتان را شروع نکنید.

 

3. آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود...

 

4. شما میگید که با این روش میشه روزی1 میلیون در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: تیم ما آموزشات را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل خدمت شما ارائه داده است. اما همانطور که در بالا هم گفتیم فقط یک نکته‌ای را حتماً مدنظر داشته باشید...آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بسیاری از خانم های خانه دار که معمولاً از این مسائل سر در نمیاورند!!) معمولاً نمیتوانند در کسب و کارهای اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج و همچنین روش اصلیمان استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند.

 

6. برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: اگر بعد از خرید پکیج کلاً دیگر هیچ پولی ندارید پیشنهاد میکنیم پکیج را خریداری نکنید.(البته این موضوع برای تماااااااامی کارهای دنیا صدق میکند و اگر دیدید کسی جایی گفته با یک کاری میتوانید بدون هیچ سرمایه‌ای به درآمد برسید مطمئن باشید که آن فرد دروغگو و کلاهبردار است!). در این کار اگر به کلی هیچ پولی نداشته باشید درآمدتان خیلی کم خواهد بود و برای بدست آوردنش کار سخت تری هم خواهید داشت...بهتر است حداقل یک سی چهل هزار تومنی داشته باشید. (اگرم بیشتر داشته باشید که چه بهتر!). در یکی از فایل های PDF لینک 10 توضیح داده‌ایم که این پول به چه دردتان میخورد و باید کجا خرجش کنید...وقتیکه این پول را در جای درستش خرج میکنید سود خوبی به دست میاورید و درآمد خوبی خواهید داشت...باز هم تکرار میکنم که درآمد این کار کاملاً حلال و قانونی میباشد...

 

7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست-سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت بیست-سی تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 200,000 تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه 75% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 50,000 تومان قابل خریداری است.( البته همان 200 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!) همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 50 تومان یک جفت دمپایی بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی ممکنه این 50 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید.


*توجه* *توجه*

لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به ما بدهید نکات زیر را حتماً با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه پیغامی به ما بدهید و سوال یا درخواستی از ما داشته باشید که پاسخش در بین نکات زیر موجود باشد، پشتیبانی به هیچ وجه پاسخ شما را نخواهد داد.

نکته1* زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 5 روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

قابل توجه خریداران گرامی:

نکته2* در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتماً آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید. یعنی حتی یک کلمه از آن را هم اشتباه ننوشته باشید.(توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www. ندارد...همچنین توجه داشته باشید که کلمه gmail را در ایمیلتان به درستی بنویسید! بعضی ها اشتباه مینویسند و لینک ها به ایمیلشان ارسال نمیشوند!). بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک ها به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی صفحه لینک ها را دریافت نکردید و یا از آن خارج شدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده‌اند اقدام به دانلود کنید.

 

نکته3* برای دانلود کردن فایل ها با گوشی اندروید از برنامه ADM استفاده کنید. این برنامه بهترین برنامه مدیریت دانلود برای گوشی های اندرویدی هست. اگر این برنامه رو ندارید میتونید به راحتی از اینترنت دانلود و نصبش کنید. در کافه بازار هم موجود هست. دوستانی هم که سیستم عامل گوشیشون IOS هست حتماً از یک دانلود منیجر خوب مثل IDM استفاده کنند تا در دانلود کردن فایل ها با مشکلی مواجه نشوند.

 

نکته4* فایل هایی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ (zip) هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید و محتویات داخلشون رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید. هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.)

 

نکته5* در صورتیکه پس از رعایت موارد فوق باز هم در دانلود یا استخراج و باز کردن فایل ها مشکل داشتید (که بعیده) از یک کامپیوتر برای دانلود یا استخراج کردن فایل ها استفاده کنید. یعنی با استفاده از یک کامپیوتر (اگر خودتان کامپیوتر نداشتید از مال دوستانتان یا کافی نت استفاده کنید) وارد ایمیلتان شوید و با استفاده از برنامه دانلود منیجر IDM از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده اقدام به دانلود فایل ها کنید. سپس فایل های دانلود شده را با استفاده از نرم افزار winrar خارج سازی و استفاده کنید. نحوه استخراج فایل های زیپ با استفاده از برنامه winrar در کامپیوتر به این صورت است که ابتدا برنامه winrar رو نصب میکنید سپس روی فایل زیپ مورد نظر کلیک راست میکنید و گزینه extract here رو میزنید تا فایل مورد نظر به راحتی استخراج و قابل استفاده بشه.

نکته6* در صورتیکه پس از رعایت تمامی نکات فوق دیدید که بعضی از فایل پس از دانلود در حین استخراج پیغام خطا میدهند و باز نمیشوند (معمولاً بعضی از افراد در مورد لینک های 8 یا 9 با این مشکل مواجه میشوند) این مشکل صددرصد به خاطر آنتی ویروستان هست. در چنین مواقعی بعضی از آنتی ویروس ها بعضی از این فایل ها را به اشتباه بعنوان ویروس شناسایی میکنند و فایل ها را حذف میکنند به همین خاطر در هنگام استخراج فایل پیغام خطا ظاهر میشود و فایل باز نمیشود. اگر این مشکل برایتان به وجود آمد ابتدا قبل از دانلود آنتی ویروستان را بصورت موقت غیرفعال کنید سپس لینک مربوطه را دانلود کنید و از حالت زیپ خارج نمایید. سپس برای اینکه آنتی ویروستان با فایل های مربوطه کاری نداشته باشد و آنها را حذف نکند فایل مربوطه را در لیست استثناهای آنتی ویروستان قرار دهید. نحوه قرار دادن یک فایل در لیست استثناهای آنتی ویروس را میتوانید به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت یاد بگیرید.

نکته7* در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبنديد، حتماً دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدايت شويد و پرداخت شما تاييد گردد و بصورت کاملاً موفق انجام شود و لینک ها در اختیار شما قرار گیرند. در صورتيکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پيغامی را نمايش داد روی دکمه Continue کليک کنيد تا فرايند خريد کامل شود. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک ها را دریافت و فایل ها را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (نهایتاً 72 ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید.

قابل توجه سایر کاربران محترم:

 

نکته8* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر "آیا واقعاً شدنی است؟" پاسخ داده نمی شوند.

 

نکته9* صحبت هایی از قبیل "من یک دانشجوی بدبخت هستم و..." ، "من از یک خونواده فقیر هستم و..." و امثال این ها پاسخ داده نمیشوند.


مواردی از قوانین سایت:

 

نکته10* تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

 

نکته11* مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران بر پایه ثبت بودن خریدشان در سیستم فروش سایت است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

 

نکته12* اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، سیستم جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.

 

نکته13* توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام خرید،بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.

 

نکته14* پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق(احتمالی) منوط به ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیقی که موقع خرید وارد کرده است) از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیق) خرید، سایت ما هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.نکته15* بعد از پرداخت موفق لینک های دانلود بلافاصله برای شما ظاهر خواهند شد. همچنین یک نسخه از لینک های دانلود به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتیکه بعد از پرداخت که لینک ها برای شما ظاهر میشوند به هر دلیلی از صفحه لینک ها خارج شدید،به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده است اقدام به دانلود فایل ها نمایید.

 

(برخی دیگر از قوانین سایت در میان توضیحات مختلف در قسمت های "سوالات متداول" و همچنین قسمت "دیدگاه های کاربران" بیان شده‌اند...بنابراین کامل مطالعه بفرمایید.)

 

 

*نکته بسیار مهم*:

دوستان لطفاً از برقراری تماس تلفنی با ما خودداری کنید. چون درخواست های پشتیبانی دوستان از طریق تلگرام و ایمیل زیاد است و اگر بخواهیم تلفنی هم پاسخگو باشیم در آن صورت دیگر فرصت نمیکنیم به درخواست های تمام دوستان رسیدگی کنیم. همان جوابی که قرار است پشت تلفن به شما بدهیم، همان جواب را در تلگرام و ایمیل هم میدهیم و صحبت های ما در همه جا به یک صورت است. بنابراین لطفاً با هیچکدام از شماره های ما یا فورکیا تماس تلفنی نگیرید چون واقعاً وقت پاسخگویی نداریم و از پاسخ دادن تلفنی به شما معذوریم. بار دیگر با زبان فارسی اعلام میکنیم که پاسخگویی تلفنی نداریم چه با شماره خودمان چه شماره فورکیا!!!!!! بنابراین اگر میخواهید به شما احترام بگذاریم و به کارتان رسیدگی کنیم شما هم باید متقابلاً به گفته های ما احترام بگذارید و با هیچ شماره تلفنی تماس نگیرید چون همانطور که گفتیم متاسفانه وقت نداریم و پاسخ نمیدهیم.
شما دوستان عزیز و گرانقدر میتوانید از طریق تلگرام یا ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید. ما هم با کمال میل به درخواستتان رسیدگی خواهیم کرد. آدرس ایمیل و تلگراممان را در قسمت "تماس با ما" اعلام کرده‌ایم. زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز میباشد. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

 

 

 دوستانی که میخوان راجع به کار بیشتر بدونن متن و کامنت ها را کامل مطالعه کنند بعد اقدام به خرید نمایند

 

**در انتهای این صفحه لطفا نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید**


مبلغ واقعی 200,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 50,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 10614

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (51)

زهرا
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴

سلام آقا خسته نباشید راستش امشب فایلتون رو دیدم و پیش خودم گفتم من که ندارم این ۵۰ تومنم روش و ریسکش کردم دارم. مطالب رو میخونم به نظر قابل اجرا و منطقی میاد از فردا کارم رو شروع میکنم ایشالله وقتی جواب گرفتم بازم میام و نظرم رو درباره فایلتون میگم

پاسخ: سلام خوشحالم که جواب ریسکتون رو با بدی ندادم و ازم راضی هستی. قطعا منم خوشحال میشم نظرتون رو بعد یک ماه عمل کردن به فایل ببینم
موفق باشید

Renger
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳

آقا من آموزش هات رو خریداری کردم و دیدم . به نظر خیلی خوب میاد و الان کلی انرژی دارم واسه انجامش .انشالله از همین امروز شروع میکنم . امیدوارم اعتمادم نتیجه بده


پاسخ: سلام .با تشکر از اعتماد شما.مطمئن باشید از اعتمادتون نهایت مزد را خواهید گرفت.همانطور که به خوبی متوجه شدید پتانسیل کسب درآمدی در این زمینه ها بسیار بالاست و قطعا به زودی به درآمدی که صحبت کردیم میرسید.امیدوارم ز همین امروز درآمد بالاتون شروع بشه . موفق و پیروز باشید

زهرا
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲

سلام قرار بود نتیجه ای که گرفتم رو توضیح بدم
من 16 ام این محصول رو گرفتم و امروز 20 م یعنی 4 روز از خرید من گذشته که 75 تومن درآمد داشتم البته خدایی براش وقت درستی نگذاشتم ولی با این 75 تومن انگیزه چند برابر گرفتم
خیلی ممنون که روشتون رو با ما در میان گذاشتید . دوستان اگه نظر من رو میخاین ریسکش رو بکنید ضرر نمیکنید .خوبی این کار اینه که قرار نیست اگه 1000 نفر دیگه هم بیاد و انجام بده از دستمزد بقیه کم بشه شاید بیشترم بشه هنوز . بازم تشکر بابت روش فوق العاده تونپاسخ : سلام خوشحالم که این روش رو انتخاب کردید و مطمئن بودم که از انتخابتون پشیمون نمیشوید. دقیقا همینطوره این کار مثل بقیه کارا نیست که دست زیاد شه بدتر بشه بلکه هر چی تعداد زیاد بشه درآمد هم میتونه بالا بره .
بازم میزان درآمد و تجربیاتتون رو برای بقیه دوستان قرار بدید تا استفاده کنند
موفق و پیروز باشید

رضا
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳

با سلام و خسته نباشید من یه سوال دارم ازتون
شما که اینقد درآمد دارید چرا این محصول رو مجانی نگذاشتید تو سایت؟


پاسخ : سلام دوست عزیز
این مورد رو داخل سوالات متداول پاسخ دادم . من واسه تهیه این پکیج زحمت کشیدم و حق دارم از طریق اون کسب درآمد هم بکنم . هم شرعی هست هم قانونی . درسته؟
ارز این پکیج بیش از قیمتی هست کا گذاشتم ولی چون دوست دارم قشر ضعیفم هم این فرصت و داشته باشه تا وضعیت مالیشو سر و سامان بده

ساناز بابایی
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱

سلام
پکیجتون ۲ روز پیش تهیه کردم و تا امروز مطالعه میکردم خیلی اشتیاق دارم واسه انجام دادنش . به نظر منطقی و نتیجه بخش میاد . با صحبت های شما هم به این روش ایمان پیدا کردم
راستش خیلی دودل بودم واسه خرید ولی الان خوشحالم ک خریدمش . پیش به سوی موفقیت
با تشکر


پاسخ : سلام خانم بابایی خوشحالم که اینقد اشتیاق دارید برا انجامش . مطمئن باشید وقتی اولین درآمدتون هم کسب کنید شوق و اشتیاقتون ۱۰ برابر میشه .
موفق و پیروز باشید
یا علی

milad mirzaei
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷

اگه راست میگی و اینقد قراره این محصول پول بده چند تا از فیش های دریافتیت رو بزار تا باور کنیمپاسخ : اولا سلام دوست عزیز
ثانیا: اگه شما از اون دسته آدم هایی هستید که با عکس و دیدن فیش باور و اعتماد میکنید خب باشه همین الان در حد 5 دقیقه میتونم با فتوشاپ واستون 100 تا فیش واریزی درست کنم و مبلغشم بزنم 1 میلیارد و بزارم تو سایت بعدشم قیمت محصولم رو بزارم 1 میلیون تومن .اون موقع خوبه ؟راضی میشید ؟؟؟؟
دوست عزیزم من خودم هم به فکر خودم میرسید که عکس فیش های واریزیم رو بزارم توسایت ولی متاسفانه تو این دوره افراد زیادی هستند که شروع به کلاهبرداری از همین روش می کنند و با فتوشاپ فیش واریزی درست میکنند و اون رو به عنوان فیش واقعی تو سایتشون قرار می دهند. خوشبختانه امروزه مردم دست این شیاد ها رو خوندن و دیگه گولشون رو نمیخورن . حقیقتا بنده فیش های واریزی مبلغ بالایی هم دارم ولی فکر کردم اگه منتشر کنم چون با باور خیلی ها جور در نمیاد که بشه با اینترنت این مبالغ رو در آورد فکر میکنند که فتوشاپ و کلاهبرداری هست .بجای عکس سعی کردم باهاتون صاف و صادق باشم .راستی روزانه پیام هایی از خریدارانم دارم که تشکر کردن به خاطر محصول اگه بخوام پخش کنم کانال میزنم و پیام تشکر ها و نتیجه ای که گرفتن رو میزارم
خب حالا فهمیدید چرا فیش واریزی نزاشتم ؟
و نکته آخر...حقیقتاً بنده هیچ اصراری ندارم که کسی حرفم رو باور کنه! ولی باز هم سعی میکنم دل شما عزیزان رو کاملا قرص کنم. بنده خداروشکر این درآمد رو دارم و تصمیم گرفتم آموزش این روش های بینظیر رو با قیمتی نا چیز در اختیار دیگران هم بگذارم.....دیگه سرنوشت هرکس دست خودشه و امیدوارم شما هم تصمیم درست رو بگیر
موفق و پیروز باشید
یا علی

ساسان محبی
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵

سلام
من میخوام این پکیج رو خریداری کنم ولی کامپیوتر ندارم . با گوشی هم میشه درآمد کسب کرد؟پاسخ :
با سلام
بله دوست عزیز شما میتونید با گوشی هم از این روش کسب درآمد کنید و با پولی که ازش به دست میارید اگه خواستید یه لبتاب بگیرید تا راحت تر باشید .
موفق و پیروز باشید

سارا
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶

سلام واقعا پکیجتون خیلی جالب و عالی بود . من ۳ روز پیش تهیه کردم تا امروز ۲ برابر پولی ک واسه پکیجتون دادم رو کسب کردم . همینجور پیش بره واقعا فوق العاده است مرسی قلب

پاسخ: با سلام
خوشحالم که ب نتیجه رسیدید
واقعا حس عالی ای هست که بتونی به مردم کمک کنی
خدایا شکرت

samad mirtaher
۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

سلام لطفا پاسخ سوالاتم رو فقط با بله و خیر جواب بدید؛خودم تصمیم میگرم که محصولتون رو بخرم یا نه
۱- کارتون شرعیه؟
۲- کارتون قانونیه ؟
۳- حتما جواب میده؟
۴- سایت های کلیکی هست؟

پاسخ: لحن تندی دارید ولی اشکال نداره ، جواب همه سوالاتتون داخل متن و کامنت ها هست ولی باز منم با بله و خیر جوابتون رو میدم قطعا هم تصمیم گرینده برای استفاده این محصول خود شما هستی و کسی نمیتونه شما رو مجبور به خرید کنه.
جواب سوال اولت : بله شرعی هست
جواب سوال دومت : بله قانونی هست
جواب سوال سومت : بله جواب داده و میده
جواب سوال چهارمت : خیر سایت کلیکی و اینا نیست

جاوید
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

سلام
میخوام پکیجتون رو بگیرم ولی دو دلم
شما واقعا از روشی که میگید درآمد کسب کردید ؟
ممنون میشم جواب بدیدپاسخ : سلام دوست عزیز
در پاسخ به سوالت قطعا اگه کسب درآمد نکرده بودم نمی آمدم اینقد با اطمینان درباره ی این پکیج صحبت کنم و براش ضمانت بازگشت وجه بزارم
اگه کامنتها رو بخونید از کامنت دوستانتون هم متوجه میشید نه تنها من بلکه اون ها هم به درآمد رسیدن . انشالله که تصمیم درستی برا خودتون میگیرید
یا علی

سمیرا
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱

با عرض سلام .من فقط یه سوال داشتم . کارتون بازار یابی شبکه ای نیست؟
پاسخ : سلام سمیرا خانم؛ همونطور که داخل متن و کامنت ها می بینی نوشتم این کار هیچ ربطی به بازاریابی شبکه ای و شرکتای هرمی ندارد

fateme mahmoodi
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸

slm
man hafte pish in baste ro kharidam . avaleah vaghan mitaesidam dorogh bashe va mesl 1000 ja dige k polam az dastam raft inam bare vali khoshlam k in yaki dorogh nabood.
mer30پاسخ : با سلام محمودی
خوشحالم ک نظرتون در مورد این کار مثبت بود و توانستید نتیجه لازم رو بگیرید
ایشالله موفق باشید

علی حیدری
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲

چگونه میشه دریافت کرد اون پولو از اینترنتپاسخ : داخل پکیج کامل توضیح داده شده
با شماره حساب بانکی ای که ثبت میکنی

سمیه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶

با فیلتر شدن تلگرام بازم کارتون قابل انجام شدنه؟؟پاسخ: بله . کار ما هیچ ربطی به تلگرام ، اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر ندارد فیلتر شدن یا نشدن اونها هم تاثیری در کار ما ندارد

راضیه مرادی
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲

سلام
من پکیج را امروز خریداری کردم ولی موقع دانلود اینترنتم قط شد و نتونستم دانلود کنم
لطفا کمکم کنیدپاسخ: سلام خانم مرادی . این ناراحتی نداره اولا اگه موقع خرید ایمیلتون رو داده باشید لینک های دانلود به صورت خودکار براتون ایمیل میشه و میتونید دانلود کنید ولی چنانچه به ایمیلون دسترسی ندارید میتونید در قسمت تماس با ما اسم،فامیل،تاریخ خرید و شماره تلگرامتون رو بدید تا بعد از برسی فایل ها از طریق تلگرام براتون ارسال بشه

کوروش کبیر
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲

سلام ،من که میگم اینا همش چرته؛ مگه میشه با اینترنت اینقد پول در آورد!!!پاسخ: سلام دوست عزیزم . نمیدونم راجع اینترنت چی میدونی ولی اینو بدون عصر حاضر عصر اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات هست.
از نمونه کارایی که با اینترنت پول در اوردن تبلیغ گذاشتن در تلگرام و اینستاگرامه و هزار تا کار اینترنتی دیگه
یه خورده در مورد عصر حاضر تحقیق کنی متوجه میشی اگه با فکر عمل کنی مجبور نیستی روزی ۸ تا ۱۰ ساعت کار کنی آخرشم عقب باشی از زندگی

reyhane
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸

سلام من خیلی برای خرید این مجموعه ی شما تردید دارم و از طرفی در طول روز وقت زیادی ندارم میخواستم ببینم چقد در طول روز زمان لازم است برای این کار؟
پاسخ :
سلام
این پکیج یه راه حله واسه کسایی که در طول روز مشغله کاری زیاد دارن .مطمئن باشید وقتی کار مورد پسندتون باشه روزی 1 ساعت 2 ساعت هر جور شده واسش وقت پیدا میکنید و انجامش می دید . قطعا با نتیجه ای که می گیرید اگه قبلا دو تا شغل داشتید یکیرو کنار میگذارید و وقتتون کامل آزاد می شه .
موفق باشید

reyhane
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱

واقعا اگه نخواستم پولم رو برگشت میدهید؟ آیا پول کسی رو هم در این مدت برگشت داده اید؟
پاسخ :
سلام .فکر نمیکنم کسی باشه که از پول بدش بیاد .هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا که درخواست واسه بازشگت پول نداشتیم ولی چنانچه شما نخواین بهتون برگشت میدیم
موفق باشید

mehran
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶

با عرض سلام
من همه 6 تا لینک مورد نیاز رو دانلود کردم
اما آخرین پارت که 15 مگابایت هم هست
موقع اکسترکت کردن به من ارور میده و اکسترکت نمیشه
در حالی که آنتی ویروس و حتی فایروال هم خاموش هست
ممنون میشم کمکم کنیدپاسخ : سلام دوست عزیز
بررسی کردم ایمیلتون رو چک کنید فایلها برایتان ارسال گردید

یعقوب قادری
۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۵

توضیحات: من پول ندارم برنامه رو بفرستین جبران میکنم نیشخندپاسخ :
اگه بگن 50 تومن بده برا اخر هفته 500 تومن تضمینی میگیری هر جور شده جور میکنی . مشکل نبود 50 تومن نیست مشکل نبود اعتماد هست که ایشالله هر وقت اعتمادت جلب شد بیا
یا علی

فاضل
۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

سلام
دو تا سوال دارم که خواهشمندم قبل از خرید بسته جواب بفرمایید.
1. حساب بانکی که درامد تو اون واریزمیشه، همین حسابهای بانکی معمولی هست یا حساب بین اللملی(ارزی)؟
2. آدرس کانال تلگرام تان چیست؟
با تشکر وسپاسپاسخ :
سلام
جواب سوال اولتون اینه که بانک های معمولی (ملی ملت تجارت و ......) در کل تموم بانک های داخل ایران و اما در مورد سوال دوم راستشبه دلیل انکه که تلگرام تو کشمکش فیلتر شدن بود و این اتفاقات تا الان کانالی داخل تلگرام نساختم .فعلا کانالی نداریم
موفق و پیروز باشید

فاطمه
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶

salaam mikhastam bedanam hanoz misheh link ro dawonload kard ? barai inkah digar kasi camment jadid
nazashtheپاسخ : سلام
بله میشود . کامنتها چون من نبودم پاسخ داده نشدند وگرنه مشکلی از بابت لینک و دانلود فایل نیست

نجمه
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱

من الان این پکیج رو که دیروز خریده بودم رو کامل خوندم و خیلی اشتیاق دارم واسه شروع کار . به نظر منطقی هست و قابل انجام. به ذهنمم نمیرسید همچین روشی باشه واسه پول در آوردن
فکر همه کاری رو داشتم بجز این . بازم ممنون ارزششو داشتپاسخ : سلام .خوشحالم که شما از ما راضی هستین و پکیج به کارتون اومده . ایشالله باهاش به درآمدی که مد نظرتون هست برسید . موفق و پیروز باشید
یا علی

سهیلا باقری
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵

سلام خسته نباشید . البته خسته که نیستید صد در صد . به گفته ی خودتون با کار کم پول زیاد در میارید خستگی نداره دیگه! من هنوز نمیتونم اعتماد کنم و این پکیج رو تهیه کنم. چطور اعتماد کنم ؟
پاسخ : سلام و خسته نباشید به شما . حس میکنم از قشر ضعیف جامعه هستید که ۵۰ هزار تومن خیلی براتون ارزش داره ؛حتی ارزشش بیشتر از امتحان کردن برای درآمد ملیونی . برای اعتماد میتونید از کامنت دوستاتون پیروی کنید. فکر نمیکنم دروغ بگن و بخوان شما را گول بزنند . ایشالله تصمیم درست را بگیرد دوست عزیز
یا علی

مهناز
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۵

سلام.چرا شما اطلاعات کارتو میخواین. مثل رمز دوم و CVV2 . خب شماره کارت بدین براتون واریز کنم
پاسخ: . سلام. دوست عزیز فکر میکنم شما تا حالا هیچ جا خرید اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام نداده اید
وقتی شما گزینه پرداخت و دانلود رو میزنید به درگاه رسمی و معتبر بانک وصل میشید. اطلاعاتی که اونجا وارد میکنید به هیچ وجه برای ما قابل دسترسی نیستند و شما اطلاعاتتون رو در درگاه رسمی و معتبر بانک وارد میکنید...پیشنهاد میکنم در این مورد از اینترنت تحقیقی انجام بدید
موفق باشید

rezaaaaa
۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰

دمت گرم خان
دارم ازش درامد کسب میکنم
مرسی
پاسخ : سلام
خواهش میکنم . خوشحالم که راضی ای .
یا علی

سارام
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

سلام
چرا اینقد دیر جواب کامنتها رو میدید؟پاسخ : سلام
یه مسافرت یهویی پیش اومد واسه همین کمتر سر میزنم . ایشالله از اول مهر اوکی میشه قضیه.

مرجان خانی
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۶

vagan dasston dard nakone . be dostan tosiye mikonam in pakeyj ro az dast nadahand . vaghan javab mideپاسخ : نظر لطف شماست
ایشالله موفق های بیشتر و روز افزون تر
یا علی

ali reza ghasaab
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹

سلام
اگه درست و حسابی فعالیت کنیم با جون و دل، بعد چه مدت میشه ماهی 15 الی 20 تومن درآمد داشت؟
با تشکر

پاسخ: سلام. بنده خودم بعد از چندسال فعالیت در این زمینه ها به درآمدی که ذکر کردم رسیدم. ولی من هیچی از این
کارا نمیدونستم و با مشکلات زیادی مواجه شدم. اما حالا بنده در این آموزشات کار رو کامل براتون توضیح دادم و شما
سختی های بنده رو نخواهید داشت و کارتون خیلی خیلی راحت شده...به قول خودتون در صورت فعالیت درست و
حسابی و واقعا با جون و دل بعد از مدت کوتاهی فعالیت میتونید به راحتی و بدون هیچ دردسری به این درآمدی که
گفتید برسید.
پیروز و سربلند باشید

دایی علی
۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸

سلام داداش
واقعا محصول عالی ای هست . تقریبا 1 ماه هست خریداریش کردم حدودا 30 برابر پولی که پرداخت کردم را کسب نمودم دمت گرم و شیر مادرت حلالتپاسخ : سلام
سی برابر میشه 1.5 میلیون ؟ برای شروع خوبه . حالا که دیدی پول میده وقت بیشتری بزار مطمن باش اون درآمدی که نوشتم دور از دسترس نیست برات
ایشالله موفق باشی
یا علی

سرباز وظیفه
۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵

سلام من سربازم و در طول روز شاید یک ساعت بیشتر نتونم گوشیمو دست بگیرم .خدایی برا من جواب میده ؟ به درآمدش محتاجمپاسخ : سلام به سرباز وظیفه . سرباز بودم میدونم چ حسی داره اونم شهر مرزی . اگه مثل من باشه خدمتت که نگذارن هر روز از پادگان بیای بیرون درآمدت صفره . من خودم اصلی ترین کمایی که تو خدمت میزدم این که 2 سال عمرم میره میتونستم کلی کار کنم پول دربیارم و پول ندارم .میتونی با روزی یک ساعت اصلی ترین کمای خدمتیت رو کنار بگذاری . همون روزی یک ساعتم واست کافیه تا به درآمد خووب برسی
ایشالله خدمتتم زود تموم میشه روزی چند ساعت وقت میزاری و نتایج عالیتو میگیری
موفق باشی یا علی

فاطمه
۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳

50تومن پول پرداخت کردم ولی متاسفانه فایلی دریافت نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید منوپاسخ:
سلام . شما لینک فایل ها را دیافت نکردید به پشتیبانی پیام بدید تا پیگیری بشه . من لینک فایل را به همین ایمیلی که در قسمت خرید فایل وارد کردید ارسال کردم . میتونید استفاده کنید.
موفق باشید

REZA JAFAR ZADE
۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹

با سلام و عرض ادب. ببخشید جسارت میکنم ولی میتونم بپرسم چطور میتونم بهتون اعتماد کنم برای خرید محصول ؟با سپاس فراوان
پاسخ :
دوست عزیز در قسمت خرید محصول و پرداخت، آرم و لوگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشانه ی مورد اعتماد بودن سایت ماست.
همچنین در توضیحات هم گفتم چنانچه ظرف مدتی استفاده از محصول و روشی که گفته شد به درآمد مورد نظرتون دست نیافتید میتوانید به تلگرام ما پیام داده و کل وجه پرداختی را دریافت کنید. وقتی اینچنین ضمانتی میدهیم پس مطمن باشید روش کاربردی در اختیارتان قرار داده ایم.
پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید و از کسب درآمدتان لذت ببرید.
موفق باشید

میلاد یاری
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱

سلام آیا من میتونم با این محصول از همین امروز درآمد داشته باشم ؟
پاسخ :
سلام بله میتونید ولی اول باید آموزش هارو مطالعه و یاد بگیرین و کارتون رو از همین امروز آغاز کنید
موفق باشید

راضیه
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷

با سلام و عرض ادب بنده لینک دانلود رو دریافت نکردم میشه برام بفرستین؟پاسخ:
سلام دوست عزیز، بله دوباره به ایمیل شما ارسال شد. اگه نتونستین باز تلگرام پیام بدین اونجا کمکتون می کنیم.
یا علی

zahra
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰

سلام ممنون از صداقت شما و زحمات شما . خدا قوت کارتون درسته گلپاسخ :
سلام
مرسی بابت کامنتتون . موفق باشید گل گل
یا علی

مهدی
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷

این آموزش ربطی به باینری اپشن و فارکس نداره ؟؟


پاسخ : نه
ربطی به این چیزهایی که میگویید ندارد. کامنت ها را مطالعه کنید و سوال تکراری نپرسید دوست عزیز
یا علی

سامان افروزش
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶

سلام من هنوز پکیج شما رو تهیه نکردم میشه بپرسم پکیج شما با بقیه کسب درآمد ها چه فرقی میکنه ؟پاسخ :
سلام دوست عزیز
من خودم خیلی از این پکیج ها رو تهیه کردم . میزان نتیجه گیریم از اونها صفر یا نزدیک به صفر بوده .شما میتونید از نتایج دوستانون که کامنت گذاشتن یا تو نظرسجی سمت چپ برنامه شرکت کردن استفاده کنید.
موفق و پیروز باشید
یا علی

سمیه ناصری
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲

سلام.خسته نباشید.من میخواستم این بسته رو تهیه کنم ولی نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه. گریه لطفا یه دلگرمی ای بهم بدید که بخرم پشیمون نمیشم . ممنونپاسخ :
سلام . چه دلگرمی بدم اخه خواهر من . نظرات دوستان دلگرمی نیست واست ؟
جدیدا نظرسنجی هم اضافه کردیم تا کسایی که از پکیج استفاده کردن درامد اولین ماهشون رو بزنن تا بقیه ببینند.
به نظر سنجی توجه کن.
موفق باشید
یا علی

حمیدرضا سماواتی
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴

سلام داداش دمت گرم . حدود یه ماه پیش تهیه کردم پکیجت رو الان اوضاعم رو به راهه داخل نظر سنجیت هم شرکت کردم اگه 500 تومن دیگه در میاوردم گزینه ی 2 رو میزدم .
خدایی باورم نمیشد اینجور بهم پول بده .مرسییییییی گل گل گل گل گل گل گل
پاسخ: درود بر تو
مطمنا غیرت و پشتکار خودت بوده که نتیجه داده ، قطعا تو ماهای بعد بیشتر از این هم میزنی
خوشحال میشم بتونم به یکی کمک کنم
موفق باشی
یا علی

جمیل
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸

سلام داداش دمت گرم واقعا ارزششو داشت گل
پاسخ :
سلام
قابلی نداشت خان
موفق باشی

سمانه رستمی
۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲

سلام ادمین سایت . من تا خیلی مطالب و راه کسب درآمد از اینترنت را مطالعه کرده بودم ولی دیشب که این پکیج رو خریدم روشش خیلی راحت تر و منطقی تر بود . از امروز استارت میزنم وقتی نتیجه گرفتم دوباره کامنت میزارم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن
خدافظپاسخ :
سلام خانم رستمی
خیلی خوشحالم که از این پکیج استفاده میکنید بی صبرانه منتظر نظرات بعدیتون هستم .
موفق باشید

داوود رسولی
۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳

سلام . من حدودا دو هفته پیش از طریق یه تبلیغ داخل تلگرام با این محصول آشنا شدم . اول خیلی دودل بودم برا خرید بلاخره بعد از سه روز که همش این مطلبو چک میکردم و کامنت ها و نظرسنجی ها رو میخوندم دلمو به دریا زدم و خریدمش(اینم بگم برا من این مبلغ سنگین بود)
خدا روشکر الان که ساعت ۷ صبحه و دارم این کامنت رو مینویسم چون خیلی برام جذاب شده تا صبح نشستم و دارم کارمیکنم
دیگه اون مبلغ رو تو نیم ساعت در میارم شایدم کمتر . مرسی بابت پکیج عالیت . ایشالله هرجا هستی خوش و پیروز باشی
پاسخ:
سلام و درود بر تو که تا ۶ و ۷ صبح نشستی تا ثابت بشه که مبلغ نوشته شده روپکیج قابل دست یافتن است برای کسی که بخواد کار کنه
موفق باشی
یا علی

سوسن
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷

یعنی واقعا میشه؟پاسخ: بله
با ذهن ما جور در نمیاد ماهی ۱۰ ملیون به بالا اونم دلیلش اینه که ما قانون جذب و قانون فراوانی را نفهمیدیم . ذهنمون محدود شده به همین دلیل نمیتونیم باور کنیم ولی شما میتونی با فعالیتت به این درآمد برسی . همیشه زیاد کار کردن جواب نمیده باید هوشمندانه کار کرد
موفق باشید

شاهین ریگی
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶

فدایی داری .عالیه قلب قلبپاسخ: قربانت . قابلی نداشت
موفق باشی

مجید
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸

من نمیتونستم اعتماد کنم ولی امروز که توانستم به اولین ۲۰۰ درآمد رسیدم خوشحالم که اون روز بلاخره خودمو راضی کردم که بخرمش . مرسی واقعاپاسخ:سلام . خیلی عالیه . هدف و رسالت ما همینه . موفق باشید

مرضیه حسینی
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸

سلام.من چند وقت پیش یه همچن بسته ای خریداری کردم . داخلش یه کلیپ بود در مورد بازار فارکس ...سایتشو یادم نیست ولی به نمودار نشون میداد میگف باید بری قست باینری آپشن و قبلش باید کلی تمرین کنی بعدش با پول واقعی کار کنی.خلاصه اینکه تو اون نوع کسب درآمدی ک اون آقا معرفی میکردن درصد ریسک بسسیار بالا بود و یه جورایی حالت قمار داشت چون توش برد و باخت بود.و من چون روشش به کارم نیومد ازش خاستم مبلغ پرداختی مو بهم پس بده و اون بنده خدا هم پس داد.میخاستم ب شما بگم اگه کاری ک شما توی بسته ی آموزشی تون معرفی میکنین هم یه همچن کاریه و کارکردن با سایتای خارجی ک احتمال ریسک بالایی دارن و معرفی میکنین ک بمن بگین تا قیدشو بزنم... وگرنه ازتون خریداری کنمپاسخ: سلام
خیر؛ درمورد فارکس و اینا نیست . ریسک هم نداره

سعید
۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷

سلام این روش آموزش میده دنبال ایده بریم یا از روز اول میشه درآمد کسب کرد؟پاسخ: سلام
از روز اول هم میتونید کسب درآمد کنید

محدثه
۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

فوق العاده قلبپاسخ : سپاس
موفق باشید

MARYAM
۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷

ظیر نداره این پکتون من چند روزه که دارم خیلی ساده و راحت باهاش پول در میارم البته به دوستانم هم دادم نمیدونم مشکلی داره یا نه امیدوارم که اشکال نداشته باشه و همگی خیلی راضی ان خدا کمکتون کنه که این روش ها رو آموزش دادید مرسیانو.
پاسخ: خواهش میکنم مشکلی نیست خوشحالم که میبینم راضی هستید
L,TR FHADN

MOM
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹

سلام از پکیچتون خیلی راضیم
مرسیپاسخ : سلام. خواهش میکنم . موفق باشید

اینترنت : راهی برای کار آسان و درآمد زیاد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما